Domů » Podmínky použití obsahu stránek

Podmínky použití obsahu stránek

Všechny texty a fotografie na těchto stránkách jsou chráněny autorským zákonem a jsou mým autorským dílem (s výjimkou těch, kde je uveden jiný zdroj). Texty, jejich části a fotografie z těchto stránek (s výjimkou fotografií a textů jiných autorů) mohou být použity výhradně a pouze k nekomerčním účelům pro soukromou potřebu a pouze při uvedení úplného zdroje včetně celé URL adresy. Pro soukromou potřebu mohou být sdíleny e-mailem, na internetu, v tištěné nebo jiné podobě.

Pokud chcete fotografie, text nebo jeho část nekomerčně použít, uveďte jako zdroj tyto údaje:
© Sylva Antony Čekalová, www.krosienky-sprang.cz.

„Připínání“ fotografií mé práce na Pinterest je povoleno.

Obsah těchto stránek nesmí být bez mého výslovného souhlasu zveřejněn, převzat, vložen on-line, šířen tiskem nebo použit v placených kurzech nebo jinak šířen za komerčním účelem.
Pokud máte zájem o komerční formu použití, napište mi nebo zavolejte.

Odkazy na tyto stránky nebo některou jejich část jsou velmi vítány.

Vítejte na stránkách věnovaných starobylé textilní technice zvané krosienkování.

Moje cesta ke krosienkám

Jmenuji se Sylva Antony Čekalová. Mou profesí je restaurování kachlových kamen, ale textilním technikám se věnuji odmala, kdy mne moje praprateta učila plést a háčkovat. Před několika lety jsem se setkala s technikou krosienkování a tolik mne okouzlila, že ostatní textilní techniky již používám spíše v souvislosti s krosienkami a pro jejich doplnění. Mám ráda stará řemesla a přírodní materiály. Práce s hlínou, dřevem, vlnou nebo jinými přírodními vlákny, jichž se lidé dotýkali už před tisíci let, mi dává pocit harmonie a propojení s tvořivými lidmi prošlého času. Když se prsty noří do osnovy, jako by člověk proplétal vlákna myšlenek, spojoval nitky minulosti a přítomnosti.

Číst více >


Obsah těchto stránek je chráněn autorskými právy.

Podmínky použití a sdílení obsahu stránek naleznete dole na stránce v záložce Copyright. „Připínání“ mých krosienkovaných výrobků na Pinterest vítám.
Veškeré výrobky, které zhotovíte s pomocí mých online návodů nebo kurzů jsou zcela vaším vlastnictvím a mohou být jakkoli vystavovány nebo prodávány. Jakékoli odkazy na tyto stránky ocením a jsou velmi vítány!

Děkuji za návštěvu:)

Pokud byste rádi odebírali novinky, pošlete mi Vaši emailovou adresu.

en
cz
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace